UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

By poprawić Państwu wygodę korzystania z serwisu szydlowiec.net wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie - by mogli Państwo dostosować serwis do swoich potrzeb. Pliki cookie wykorzystywane są również w celach statystycznych. 

Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwis internetowy do urządzenia internauty-użytkownika.

 

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.



Podsumowanie sportowego roku szkolnego i sztafetowe biegi przełajowe

Podsumowanie sportowego roku szkolnego i sztafetowe biegi przełajowe
Dnia 29 września 2017 roku na obiektach sportowych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu, odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i szkół podstawowych z klasami gimnazjalnymi w kategorii dziewcząt i chłopców.
W zawodach wzięło udział blisko 300 uczniów. Powiat Szydłowiecki w Finałach Międzypowiatowych Ziemi Radomskiej reprezentować będą po dwie najlepsze sztafety z poszczególnych kategorii wiekowych.
Pamiątkowe medale oraz dyplomy zwycięzcom sztafetowych biegów przełajowych wręczyli: Adam Włoskiewicz - Wicestarosta, Anita Gołosz - Przewodnicząca Rady Powiatu w Szydłowcu oraz Janina Bodo - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Szydłowcu.
Klasyfikacja końcowa
Rocznik 2005-2006 dziewczęta
1) PSP nr 1 Szydłowiec,
2) PSP nr 2 Szydłowiec,
3) PSP Mirów,
4) PSP Bieszków Dolny,
5) PSP Jastrząb
PSP nr 1 Szydłowiec z Oddziałami Integracyjnymi : Trojanowska Nadia, Piasek Kamila, Wesołowska Ina, Pikiel Natalia, Sułek Wiktoria, Krzysztofik Patrycja, Bauman Amelia, Bauman Emilia , Łabęcka Amanda, Herka Emilia, Nowacka Zofia, Zaręba Lara, opiekun zespołu Bożena Jasińska
PSP nr 2 Szydłowiec: Kaleta Zuzanna, Kisiel Julia, Palmowska Antonina, Dąbrowa Ida, Sławińska Aleksandra, Łyżwa Sonia, Czerwiak Karolina, Wiatrowska Aleksandra, Jagieła Julia, Nowacka Emilia, opiekun zespołu - Katarzyna Staniewska Dziwirek
Chłopcy rocznik 2005-2006
1) PSP nr 2 Szydłowiec,
2) PSP nr 1 Szydłowiec,
3) PSP Jastrząb,
4) PSP Majdów,
5) PSP Bieszków Dolny,
6) PSP Orońsko,
7) PSP Mirów
PSP nr 2 Szydłowiec: Musiałek Bartosz, Makowski Dominik, Skrzyński Adam, Jachimczyk Adam, Malmon Kamil, Majewski Kacper, Biegaj Marcel, Gumulak Aleks, Zalas Bartek, Serwatka Bartłomiej, Cieloch Michał , opiekun zespołu - Wojcieszek Robert
PSP nr 1 Szydłowiec: Gołosz Adrian, Kolasa Kacper, Simao Mateusz, Szymkiewicz Marcel, Bodo Miłosz, Karczewski Mikołaj, Buczek Paweł, Sikora Piotr, Cendrowski Szymon, Banaszczyk Kacper, Herka Kacper, opiekun zespołu - Andrzej Koniarczyk
Rocznik 2002- 2004 dziewczęta
1) PG Mirów,
2) PSP nr 2 Szydłowiec,
3) PSP Majdów,
4) PSP Jastrząb,
5) PSP nr 1 Szydłowiec,
Sztafeta PSP z Orońska nie ukończyła biegu
PG Mirów: Mazurkiewicz Helena, Maciejczak Justyna, Guz Luiza, Siwiorek Emilia, Seweryn Sylwia, Maciejczak Wiktoria, Długosz Olga, Dzik Małgorzata, Bilska Zuzanna, Głowacka Weronika, Stępień Klaudia, opiekun zespołu Konrad Surdy
PSP nr 2 Szydłowiec: Skrzyńska Alicja, Sasin Jagoda, Ozimek Martyna, Strzelec Karina, Jachimczyk Aleksandra, Miernik Maria, Kołodziejska Julia, Wanowska Paulina, Krogulec Wiktoria, Gibała Amelia, Sobczak Magdalena, Czubak Patrycja, opiekun zespołu Marzena Czarnecka
Rocznik 2002-2004 chłopcy
1) PSP Jastrząb,
2) PSP nr 2 Szydłowiec,
3) PG Mirów,
4) PSP nr 1 Szydłowiec,
5) PSP Orońsko,
6) PSP Majdów
PSP Jastrząb: Kosela Mateusz, Surdy Patryk, Walkiewicz Antoni, Kobel Bartosz, Kolasa Jakub, Matla Wiktor, Kobyłecki Konrad, Kolasa Bartosz, Kocot Adrian, Gawor Filip, Napora Filip, Humela Dawid, opiekun Korzeniowski Konrad
PSP nr 2 Szydłowiec; Wiatrak Bartłomiej, Woźniak Cyprian, Napora Jakub, Petrykowski Filip, Wiaderek Piotr, Wiaderek Paweł, Szymczyk Jakub, Rogala Patryk, Kiełek Seweryn, Skałbania Kacper, Skałbania Jakub, Brodowski Seweryn, Maj Kamil, opiekun zespołu- Kapturski Maciej
W tym dniu dokonano również uroczystego podsumowania sportowego roku szkolnego 2016/2017 dla szkól podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.
Dla najlepszych szkół z terenu powiatu szydłowieckiego wręczenia pamiątkowych pucharów oraz dyplomów dokonał Adam Włoskiewicz - Wicestarosta.
Nagrodzone szkoły:
wśród szkół podstawowych:
1 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Szydłowcu
2 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu
3 miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieszkowie
wśród gimnazjów:
1 miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
2 miejsce - Publiczne Gimnazjum w Mirowie
3 miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu
wśród szkół ponadgimnazjalnych:
1 miejsce - Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
2 miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
Wręczono także podziękowania dla koordynatorów sportu: Andrzejowi Koniarczykowi - Powiatowemu Koordynatorowi ds Sportu i Kultury Fizycznej oraz gminnym koordynatorom sportu: Rafałowi Kiljankowi z Szydłowca, Leszkowi Mąkoli i Hannie Grzyb z Jastrzębia, Leszkowi Boruchowi i Annie Sasin z Orońska, Mariuszowi Biegajowi z Chlewisk, Jarosławowi Gromkowi z Mirowa.
W uroczystości wzięli udział również: Artur Ludew - Burmistrz Szydłowca, Wojciech Warso - Przewodniczący Rady Gminy w Jastrzębiu oraz dyrektorzy nagrodzonych szkół: Danuta Gnat - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu, Krzysztof Ubysz - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szydłowcu, Krystyna Książek - p.o. Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Mirowie, Pelagia Olszewska - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym, Anna Gwarek - Wicedyrektor Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu, Karol Kopycki - Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu.
Podziękowania dla Dyrekcji PSP w Jastrzębiu w osobach Dyrektora Zbigniewa Sarnata, Wicedyrektor Katarzyny Owczarek oraz nauczycieli wychowania fizycznego i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastrzębiu.
Andrzej Koniarczyk - Powiatowy Koordynator ds. Sportu i Kultury Fizycznej
foto: EZ
PR.

czytaj dalej